Rok szkolny 2013/2014

Konkursy tematyczne:

Małopolski Konkurs Tematyczny dla szkół podstawowych "Wielcy Polacy zasłużeni dla Niepodległości Polski"

Finalistką Małopolskiego Konkursu Tematycznego "Wielcy Polacy zasłużeni dla Niepodległości Polski" została uczennica klasy VI Magdalena Toporkiewicz.

Opiekun konkursu: mgr Barbara Dziadoń

Konkursy przedmiotowe:

Małopolski Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych

W Małopolskim Konkursie Biblijnym organizowanym przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie naszą szkołę reprezentowała Magdalena Toporkiewicz uczennica klasy VI zostając finalistką w/w konkursu.

Opiekun konkursu: s. mgr Barbara Miałszygrosz

Małopolski Konkurs Biologiczny

W Małopolskim Konkursie Biologicznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie udział wzięła Weronika Turkiewicz uczennica klasy III zostając finalistką w/w konkursu.

Opiekun konkursu: mgr Maria Rymarczyk

Małopolski Konkurs Biblijny dla szkół gimnazjalnych

Finalistką Małopolskiego Konkursu Biblijnego została Weronika Turkiewicz uczennica klasy III gimnazjum.

Opiekun konkursu: ks. mgr Józef Oleksy