Lepsza Szkoła

LEPSZA SZKOŁA to projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.Szkoła realizuje projekt Lepszej Szkoły z matematyki, w projekcie uczestniczą uczniowie klasy IV - VI SP i I-III G.

Główne cele projektu to: badanie efektywności nauczania, rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej i kształcenie nauczycieli. Uczestnictwo w projekcie dzięki specjalistycznym testom daje nauczycielom możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w całej Polsce, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.

Testy przeprowadzane są w trzy razy w roku szkolnym, na początku, po pierwszym i po drugim semestrze, co daje możliwość badania bieżących postępów w nauce całych zespołów klasowych i pojedynczych uczniów.

Realizatorzy projektu:  mgr Natalia Łącka

Więcej informacji na temat projektu ,,Lepsza Szkoła" znaleźć można na stronie internetowej http://www.gwo.pl