Rok szkolny 2014/2015

Konkursy tematyczne:

Małopolski Konkurs "Historia Solidarności" dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego

W konkursie "Historia Solidarności" organizowanym przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie udział wzięły dwie uczennice gimnazjum - Natalia Toporkiewicz z klasy II i Magdalena Toporkiewicz z klasy I. Obie zostały finalistami w/w konkursu.

Opiekun konkursu: mgr Barbara Dziadoń

Konkurs na prezentację multimedialną pt. "Ślady Solidarności w historii mojego regionu" w ramach II edycji projektu edukacyjnego "Szlakiem Małopolskiej Solidarności"

W konkursie - prezentacji multimedialnej "Ślady Solidarności w historii mojego regionu" w ramach II edycji projektu edukacyjnego "Szlakiem Małopolskiej Solidarności" organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie z siedzibą Komisji Wojewódzkiej przy Delegaturze Kuratorium Oświaty w Wadowicach finalistą konkursu został Dawid Adamczyk uczeń klasy II gimnazjum.

Opiekun konkursu: mgr Barbara Dziadoń

Konkursy przedmiotowe:

Małopolski  Konkurs Geograficzny

18 marca 2015 roku odbył się etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował uczeń klasy II gimnazjum Szymon Kotara. Został on finalistą w/w konkursu.

Opiekun konkursu: mgr Sylwia Trzupek

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.