Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 29.06.2018

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Ostatni dzień był pełen emocji. Jedni cieszyli się wspaniałymi wynikami – na które pracowali 10 miesięcy, inni kombinowali jak wytłumaczyć rodzicom niezbyt wybitne oceny na świadectwie. Wszyscy zaś odczuwali radość z powodu dwóch miesięcy swobody.

Dla niektórych ten ostatni dzwonek w tym roku oznaczał ostatni dzwonek w naszej szkole.

Bowiem na emeryturę odeszły dwie Panie – Pani Maria Rymarczyk i Pani Józefa Lis, które niemal całe swoje zawodowe życie poświęciły uczniom naszej szkoły. Ze łzami w oczach żegnaliśmy nasze Panie, zapewniając, że pozostaną one w naszej pamięci i sercu. Dziękujemy im za oddanie i cierpliwość,      za uśmiech i żarty, za wiedzę , którą przelewały do naszych umysłów. Życzymy wszelkiej pomyślności        i zdrowia na emeryturze.

W tym dniu żegnaliśmy również Księdza Jaka Olszaka, który odchodzi z naszej parafii. W naszej pamięci Ksiądz Jacek  pozostanie na długo. Żałujemy, że nie będziemy się już spotykać na co dzień. Życzymy Księdzu wielu łask Bożych.

Kolejną  Panią, która odchodzi z naszej szkoły jest Pani Zuzanna Gaura – nasza germanistka. Także jej życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej pracy i życiu.

Na koniec pożegnaliśmy naszego kolegę Piotrka Cygala, który od września będzie się uczył w szkole muzycznej w Krakowie. Życzymy mu takich samych wysokich wyników w nauce, jakie osiągał do tej pory i dalszego rozwoju talentu muzycznego.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie spotkali się z wychowawcami.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, pasjonujących podróży i przygód, odpoczynku oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.

Utworzono dnia 12.07.2018, 21:15