Szkolny konkurs recytatorski

Utworzono dnia 16.04.2024

W dniu 11.04.2014 r. w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski poezji Jana Brzechwy oraz Adama Mickiewicza. Konkurs skierowany był dla uczniów klas 0-VIII. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, promowanie kultury żywego słowa, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozwijanie uzdolnień teatralnych oraz inspirowanie młodego pokolenie do aktywnego uczestnictwa w kulturze..
Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji.

Utworzono dnia 16.04.2024, 11:04

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.