Projekty gimnazjalne

Utworzono dnia 19.06.2018

W czwartek 14 czerwca odbyła się w naszej szkole prezentacje gimnazjalnych projektów edukacyjnych. W roku szkolnym 2017/2018 klasa II gimnazjum zrealizowała 4 projekty pod czujnym okiem opiekunów, którzy kierowali  i wspomagali  pracę uczniów.

Tematy tegorocznych projektów gimnazjalnych:

- „Czy święta w krajach anglojęzycznych są obchodzone w Polsce w ten sam sposób?”. Projekt przygotowany przez Annę Mazanek, Natalię Kordeczka oraz Katarzynę Kowalską. Opiekun pani Monika Abram.

- „Jakie były drogi Polaków do niepodległości?” Projekt przygotowany przez Dariusza Ligasa, Andrzeja Papieża, Dawida Staśko oraz Grzegorz Widomskiego. Opiekun projektu pani Barbara Dziadoń

- „Jak zdobyć najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego ?” Projekt przygotowany przez Marcina Adamczyka, Karol a Bryła, Mateusza Dudę i Marcina Żabówkę. Opiekun projektu pan Jakub Górszczyk.

- „Jaki wpływ ma dieta na stan zdrowia człowieka ?”. Projekt zrealizowany przez Tomasza Dyląga Mateusza Janek, Kamilę  Rokosz oraz Anetę Toporkiewicz. Opiekun projektu pani  Anna Kutaj.

Zaprezentowane projekty były solidnie  przygotowane pod względem merytorycznym  jak i metodycznym i zostały bardzo dobrze ocenione przez komisję. Każda grupa realizująca projekt wykazała się pomysłowością oraz znajomością realizowanego tematu, a prezentując swój projekt przed szerszym gronem szkolnej publiczności  gimnazjaliści mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w publicznym wystąpieniu.

Utworzono dnia 19.06.2018, 11:06