POŻEGNANIE KLASY III G

Utworzono dnia 29.06.2017

22 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste i bardzo wzruszające pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum, którego mottem były słowa: Szczęśliwej drogi już czas…

Początkowo klasa II G żegnając się ze swoimi starszymi kolegami zaprezentowała twórczy program, za co serdecznie dziękujemy uczniom i wychowawcy Pani Barbarze Pazdan.

Klasa III G wraz z wychowawcą Panią Sylwią Trzupek przygotowała pożegnalny program artystyczny, którego głównym punktem była prezentacja połączona z filmem. Zapraszamy do obejrzenia na stronie internetowej szkoły.

Pani Dyrektor żegnając uczniów podkreśliła, że są klasą, która godnie reprezentowała szkołę w uroczystościach, zawodach oraz konkursach wiedzy.

Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało trzech absolwentów: Izabela Duda, Marcelina Paździo oraz Magdalena Toporkiewicz. Gratulujemy!

Wraz z szóstką absolwentów mury naszej szkoły opuszczają również ich rodzice, którzy otrzymali podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły oraz wieloletnią współpracę. Obecny na uroczystości Wójt Gminy Jodłownik Pan Paweł Stawarz również podziękował absolwentom za ich wkład i oddanie na rzecz szkoły. Wręczył nagrody laureatom. Listy Gratulacyjne otrzymali również Rodzice wyróżnionych uczniów.

PREZENTACJA

Drodzy Absolwenci pamiętajcie!

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali"

Utworzono dnia 29.06.2017, 16:33