Utworzono dnia 02.02.2024

Nasza szkoła to przyjazne i gościnne miejsce nie tylko dla uczniów, ale również dla całych rodzin. Znamienitą okazją do wspólnego świętowania był obchodzony 25 stycznia Dzień Babci i Dziadka, na który przybyło bardzo dużo gości. Seniorów uroczyście powitali Dyrektor Szkoły Pani Barbara Pazdan-Murzydło oraz Wójt Gminy Jodłownik Paweł Stawarz. Życząc gościom zdrowia i pomyślności z okazji ich święta, Gospodarze podziękowali za liczną obecność oraz autorytet jakim cieszą się Dziadkowie w środowisku lokalnym i społeczności szkolnej. Na pięknie przystrojonej nowej hali sportowej, przy stołach pełnych łakoci i kołaczy przypominających smaki dzieciństwa, dziadkowie mogli podziwiać występy swoich wnucząt. Przedszkolaki oraz uczniowie z klas 1,2,3 i 6, znakomicie przygotowani przez swoich Wychowawców, w świątecznej scenerii przedstawili wiersze i piosenki okolicznościowe, życzenia kolędników, tańce i Jasełka. Nie zabrakło upominków od wnucząt, miłych słów, uśmiechu a nawet łez wzruszenia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców naszych uczniów, za przygotowanie poczęstunku i pomoc w zorganizowaniu uroczystości .

Utworzono dnia 02.02.2024, 13:23