Zakończenie roku szkolnego klasy III Gimnazjum

Utworzono dnia 29.06.2018

Słowa piosenki „Każde pokolenie ma własny czas…” doskonale oddają charakter uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klasy III G, które w naszej szkole odbyło się  21 czerwca 2018 r.

Atmosfera była podniosła, ponieważ oprócz grona pedagogicznego, rodziców i  uczniów w uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Jodłownik  -  Paweł Stawarz.

Jednym z pierwszych punktów uroczystości była ceremonia  przekazania sztandaru uczniom klasy II G. Następnie głos zabrała Pani dyrektor Helena Pietrzak, która przywitała  wszystkich i oddała głos uczniom klasy III G. Kolejnym punktem uroczystości był występ artystyczny  przygotowany  przez uczniów klasy III G. Występ miał charakter Gali Oskarowej, a więc wszyscy nauczyciele otrzymali Oskary w różnych kategoriach. Część artystyczną zakończyli  uczniowie kl. II G i  krótkim występem  pożegnali swoich kolegów z klasy III G.

Po części artystycznej głos zabrał pan wójt, który złożył życzenia absolwentom i przystąpił do wręczania nagród laureatom i finalistom konkurów przedmiotowych i tematycznych. Listy gratulacyjne  od wójta otrzymali także rodzice nagrodzonych uczniów. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez Panią  dyrektor nagród książkowych absolwentom  wyróżniającym się w nauce.  Uczniowie klasy III G otrzymali także dyplomy   i medale za działalność na rzecz szkoły tj. za prace w zespole regionalnym, prace w sklepiku szkolnym i udział w  zawodach sportowych.

Po tej części uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy III G.

Utworzono dnia 12.07.2018, 22:16