Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 28.06.2017

W piątek 23 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego na salę, odśpiewaniem hymnu państwowego oraz przekazaniem sztandru nowemu pocztowi sztandarowemu.  Pani Dyrektor mgr Helena Pietrzak podziękowała nauczycielom i uczniom za owocną pracę w ciągu 10 miesięcy nauk, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody i stypendium naukowe wyróżniającym się uczniom, gratulowała pracy nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy obchodzili jubleusz. Nagrody otrzymali również członkowie SKO za wzorowe oszczędzanie.

Na koniec uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami w celu odebrania upragnionego świadectwa.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.