WYNIKI OLIMPIADY PIONIER 2017

Utworzono dnia 06.02.2018

W dniach 11-14 grudnia 2017 roku uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie PIONIER 2017 z języka angielskiego, historii i matematyki  zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze się spisali, z każdego przedmiotu zajęli miejsca w pierwszej pięćdziesiątce. Wyróżnienia, czyli miejsca od 6 do 15 otrzymali:

Piotr Cygal –kl. 7 historia (miejsce 13 na 109 uczestniczących),

Andrzej Papież –kl. II gimnazjum matematyka (miejsce 15 na 210 uczestniczących),

Kamil Kułaga – kl. 7 matematyka (miejsce 11 na 318 uczestniczących),

Jakub Toporkiewicz- kl. 4 matematyka (miejsce 7 na 639 uczestniczących),

Tytułu Laureata   (miejsca od  1 do 6 ) niestety nie otrzymaliśmy, ale wszystko jeszcze przed nami, może w przyszłym roku?

Wszystkim uczestnikom konkursu i  osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator konkursu

Natalia Łącka

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.