Utworzono dnia 19.11.2018

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W dniu 25 października 2018 roku odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów z klas 0-III z policjantem, panem Sylwestrem Sienkiewiczem. Uczniowie  przygotowali wiele pytań, na które policjant odpowiadał bardzo wyczerpująco. Szczególnie pytali chłopcy o poruszanie się rowerem lub deskorolką poboczem drogi. Policjant podkreślił, że do samodzielnego poruszania się rowerem po drodze, wymagane jest uzyskanie Karty rowerowej. Młodsze dzieci były szczególnie zainteresowane umundurowaniem policyjnym. Każdy mógł obejrzeć z bliska odznakę i  policyjnego lizaka. Wszyscy wspólnie utrwalali zasady poruszania się po drogach, znajomość numerów alarmowych. Spotkanie to zakończone zostało wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Utworzono dnia 19.11.2018, 12:10