Piknik Rodzinny

Utworzono dnia 21.06.2017

„Rodzina razem się trzyma” – te słowa wybrzmiały z ust dzieci, które występowały w czasie Pikniku Rodzinnego w naszej szkole 19 czerwca 2017 roku.  Jest to święto, które łączy Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka.

O godzinie 14.00 w kościele parafialnym odbyła się msza św., a po niej wspólna zabawa na placu przed szkołą.

W programie były występy dzieci  z klas : 0,1,2,3; występy Zespołu Regionalnego, zabawy z animatorką , zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, mecze piłki siatkowej i mecze szachowe, a także konkursy i quizy na wesoło. Zarówno młodzi jak i starsi zaangażowali się do zabaw i czas upływał szybko i przyjemnie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Dzięki szczodrości sponsorów każdy los był nagradzany i każdy los brał udział w losowaniu nagród głównych , które były bardzo kuszące.

Sponsorem pierwszych nagród i  Gościem na pikniku był Wójt Gminy Jodłownik Paweł Stawarz, który z satysfakcją przyjął inicjatywę organizowania takiej imprezy oraz wyraził  uznanie dla wszystkich organizatorów.

Losowanie nagród głównych było bardzo emocjonujące i pokazało , że do niektórych szczęście uśmiecha się wielokrotnie.

Trzeba też podkreślić, że wszystkim uczestnikom również sprzyjało szczęście, bowiem dzień „rozsłonecznił się” na dźwięk pierwszych taktów piosenki zerówkowiczów i jaśniał, aż do wieczora.

Atmosferę uprzyjemniał zespół muzyczny, który wspaniale prezentował się na scenie, dziękujemy serdecznie muzykom i mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok J.

Wielkie wyrazy uznania należą się Pani Dyrektor Helenie Pietrzak, Pani Agnieszce Majerczyk, Pani Annie Kutaj oraz pozostałym  nauczycielom , Pani Ewie, Pani Danusi i Panu Wojtkowi za ogromną pracę i zaangażowanie włożone w przygotowanie tego pikniku.

Wszyscy, którzy brali udział w imprezie ugoszczeni słodkościami, kawą, potrawami z grilla, wspaniałymi nagrodami , zadowoleni z rozmów i zabaw wracali do domów z nieodpartą myślą w głowie : „chwilo trwaj!”.

Pragniemy jeszcze raz wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim Sponsorom, bez ich hojności impreza nie byłaby tak udana. Dziękujemy.

Utworzono dnia 21.06.2017, 23:34