Utworzono dnia 15.11.2018

JESIENNE PRACE W OGRÓDKU SZKOLNYM

Piękna jesienna aura zachęca wszystkich do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Wspaniale wykorzystali ten czas Mali przyrodnicy z klasy drugiej i OB. Uczniowie najpierw  zbierali śmieci wokół szkoły, biorąc udział w akcji Sprzątania świata. Następnie przy pomocy zakupionych przez Panią Dyrektor narzędzi ogrodniczych, porządkowali założony przez siebie kwiatowy ogródek. Uczniowie zgodnie współpracowali ze sobą podczas usuwania chwastów i przekwitłych roślin. Kolejnym etapem prac było spulchnienie ziemi oraz zasadzenie cebulek krokusów, narcyzów i żonkili. Kwiaty te zakwitną wczesną wiosną i będą ozdobą naszego ogródka. Kulminacyjnym punktem prac uczniów, było zasadzenie drzewka, które jest symbolem życia i bogactwa naszej planety. Dzieci będą obserwować drzewko, które będzie rosło wraz z nimi aż do zakończenia edukacji w naszej szkole.

Utworzono dnia 15.11.2018, 10:40