Dzień Patrona Szkoły – Tadeusza Kościuszki

Utworzono dnia 14.05.2018

Tadeusz Kościuszko – chociaż nie żyje już od 200 lat, to wśród społeczności naszej szkoły jego duch jest wciąż obecny. Wciąż na nowo poznajemy fakty z jego życia, analizujemy jego wielkie i małe czyny. Wyjątkowym czasem jest  Dzień Patrona Szkoły. Zamiast lekcji podążamy szlakiem „zadań kościuszkowskich” , by „siebie doskonalić”, ale też wspólnie bawić się i miło spędzić czas. Ponownie w tym roku, w tym cudnym majowym dniu, podzieleni na drużyny wędrowaliśmy od bazy do bazy, by wykonać czekające tam zadania. Następnie na sali gimnastycznej odbyło się podsumowanie i ocena poszczególnych drużyn. Jury,  pod przewodnictwem Pani Dyrektor uznało, że wszystkie klasy wywiązały się ze zleconych im zadań. Nagrodą dla sześciu starszych klas były worki ziemiJ . Więc w przyszłym tygodniu szykuje się ogólnoszkolne przesadzanie kwiatów. Bo i nasz Patron znał się na ogrodnictwie i zakładał ogrody, pielęgnował kwiaty.

Utworzono dnia 14.05.2018, 18:23